· Zadzwoń do Nas! · 501 066 144 / 501 582 019 · e-mail: quatro@quatro.biz.pl

Filmowanie Warszawa

[rev_slider_vc alias=”videoslide”]

Filmowanie Warszawa.
Studio QUATRO. Nowoczesne FILMY i ZDJĘCIA.

Reportaże z najważniejszych wydarzeń – ślubu, wesela, chrztu, ale też filmowanie Warszawa uwieczniające huczną zabawę studniówkową, wyjazdy konferencyjne, spotkania firmowe, eventy i imprezy sportowe. Na pewno jest masa okazji i wydarzeń, z których warto zrobić filmowanie Warszawa, a o tym, co jest ważne dla Ciebie, sam zdecydujesz. Dla nas każdy powód jest dobry, by stworzyć świetny materiał. I choć trudno nas zaskoczyć – spróbuj, może Ci się uda?

Sprzęt ma znaczenie
Nasz film, w zależności od Twoich potrzeb, realizowany może być przez jednego lub kilku operatorów. Używamy najwyższej klasy sprzętu, m.in. aparatów Canon DSLR z wymiennymi obiektywami, które dają bardzo wysoką jakość obrazu Full HD. Aby film był zawsze wyjątkowy, oprócz niespożytej energii drzemiącej w operatorach, posiadamy też bardziej przyziemne, lecz nie do przecenienia atuty – statywy, monopody, steadycam, slider, zewnętrzny rekorder dźwięku, kran kamerowy i, co daje efekt najbardziej wyjątkowy z wyjątkowych – latającą platformę umożliwiającą wykonanie niesamowite filmowanie Warszawa.
Do pracy używamy profesjonalnych kamer cyfrowych firmy Sony: PMW-200 XDCAM, PMW-EX1R XDCAM (4 sztuki), PMW-EX3, NEX-FS100 (2 sztuki), HXR-NX5 oraz Panasonic: AG-HMC151, a także aparatów Canon 5D Mark III (2 sztuki) i Canon 5D Mark II (5 sztuk) oraz kamery 4K Blackmagic Design Production Camera 4K, które wymagają mało oświetlenia. Wykonujemy również filmowanie Warszawa za pomocą kamerek GoPro Hero4 (2 sztuki), GoPro Hero3 (6 sztuk). W naszej ofercie znajduje się też możliwość skorzystania z Quadrocoptera/Hexacoptera (latająca platforma wykonująca filmowanie Warszawa), który umożliwia robienie ujęć z lotu ptaka (zdjęcia lotnicze). Filmy nagrywane są na płytach DVD 4,7GB, DVD-DL 8,5GB lub Blu-Ray, a także na dysku twardym lub pendrive. Lecz nagranie materiału video to nie wszystko.

Filmowanie Warszawa – efekt najważniejszy
By film był atrakcyjny nawet po latach i byś mógł się nim chwalić nawet przed najbardziej wymagającymi znajomymi, potrzebny jest jego montaż, udźwiękowienie, obróbka kolorystyczna, dodanie czołówek, klipów, teledysków i konwersja formatów video. Praca ta wykonywana jest niezależnie od długości filmu. Proponujemy różne warianty od 90 do 120 minut filmu, który podzielony jest na rozdziały stanowiące odrębne, krótsze filmy. Na całość, w przypadku ślubu, składają się zazwyczaj przygotowania młodej pary, błogosławieństwo, ślub, życzenia, przyjazd na salę weselną, pierwszy taniec, zabawa, wywiady z gośćmi, oczepiny, tort, podziękowania dla rodziców oraz skrót. Jednak schemat ten zależy od Ciebie. To Ty decydujesz co i w jakiej formie chcesz mieć. My pomożemy, podpowiemy, wykonamy filmowanie Warszawa i damy Ci to, czego pragniesz w tym:
• wmontowane zdjęcia, dostarczone przez Parę Młodą,
• czołówkę, klipy, teledyski przyspieszone lub zwolnione (kolorowe, sepia, czarno-białe)
• napisy, tła,
• podkłady muzyczne,
• okładki i nadruki na płyty DVD.

Montaż uzgadniamy indywidualnie.
Otrzymujesz trzy komplety płyt DVD oraz komplet płyt Blu-Ray. Koszt dodatkowych godzin pracy oraz poprawin ustalimy wspólnie, jesteśmy dostępni telefonicznie: 501 066 144 oraz pod adresem e-mail: quatro@quatro.biz.pl

Filmowanie Warszawa? Skontaktuj się z Nami.

Filmowanie Warszawa

04-331 Warszawa
ul. Pułtuska 12/14

92-302 ŁÓDŹ
ul. Rokicińska 46

+48 501 066 144
+48 501 582 019

e-mail: quatro@quatro.biz.pl