· Zadzwoń do Nas! · 501 066 144 / 501 582 019 · e-mail: quatro@quatro.biz.pl

Wideofilmowanie Warszawa

[rev_slider_vc alias=”videoslide”]

Wideofilmowanie Warszawa.
Studio QUATRO. Nowoczesne FILMY i ZDJĘCIA.

Najpiękniejszych dni w życiu może być wiele. I choć przedrostek „NAJ” wskazuje na ten jeden jedyny, życie sprawia nam tyle niespodzianek, że co najmniej kilka z nich zasługuje na to miano. Może w swoim życiu masz tylko jedno takie zdarzenie, może jest ich więcej, jednak prawdopodobnie każde zasługuje na to, by trwać w pamięci już zawsze. Prawdopodobnie wideofilmowanie Warszawa jest dobrym pomysłem 🙂
Oświadczyny, ślub, urodzenie dziecka, jego chrzest, komunia, bierzmowanie, w końcu ślub.
A może pierwszy dzień w szkole, matura, studniówka, zakończenie studiów, impreza firmowa, konferencja?

Pamięć bywa ulotna. Wideofilmowanie takich chwil czy album wypełniony po brzegi zdjęciami, na pewno ją odświeży i przywróci magię tamtego dnia.
Zapisywaniem tych najważniejszych w życiu chwil, zarówno w formie zdjęć, jak i filmów, zajmujemy się od 1992 roku. To na tyle długo by powiedzieć, że jesteśmy najlepsi, lecz za krótko by nie być ciekawym kolejnych pięknych dni, ludzi, zdarzeń. Ta właśnie ciekawość pcha nas z niewiarygodną siłą ku kolejnym wyzwaniom. Bardzo będziemy szczęśliwi, jeśli i Twój dzień „NAJ” będziemy mogli uwiecznić. Dlatego polecamy nasze wideofilmowanie Warszawa.

Nasz zespół to nie ludzie z przypadku. Każdy z nas ma pasję, którą z ogromna przyjemnością realizuje. Co nią jest? Oczywiście wideofilmowanie Warszawa i fotografowanie. Również to, co dzieje się z materiałem później jest dla nas świetna zabawą. Spytacie: „i co z tego?”. Bowiem wszystko, co najlepsze bierze się z pasji. I na tym właściwie można poprzestać, lecz jest kilka szczegółów, bardzo istotnych, które dopiero dodane do pasji tworzą całość, jaką jest studio Quatro. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i zaświadczenia z kurii biskupiej, dzięki czemu nasz operator zawsze będzie w odpowiednim miejscu, by wykonać wyjątkowe wideofilmowanie Warszawa.
Nasze doświadczenie pozwala z pewnością siebie stwierdzić, że znamy niemal wszystko i byliśmy niemal wszędzie, a na pewno byliśmy we wszystkich salach, kościołach i urzędach stanu cywilnego w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Dzięki temu wiemy jeszcze przed Twoim wielkim dniem, jakie są możliwości i co możemy Ci zaoferować. Jedynie z nami najpierw możesz wybrać fotografa a później salę weselną, bo w każdej z nich wykonywaliśmy wideofilmowanie Warszawa.

Co możemy Ci zaproponować? Wideofilmowanie z sercem, zdjęcia z duszą, pamiątki na całe życie. Zajrzyj w zakładki „filmy” i „zdjęcia” i sam zobacz, jak mogą wyglądać Twoje wspomnienia.

Wideofilmowanie Warszawa.
Wykonujemy reportaże z uroczystości ślubu/wesela, chrzcin, komunii, studniówek i innych. Zajmujemy się kręceniem filmów szkoleniowych, spotów reklamowych, imprez i konferencji firmowych, różnego rodzaju eventów (koncerty, zawody sportowe itp.).

Wykonujemy wideofilmowanie wieloma kamerami, jak również oferujemy wideofilmowanie z powietrza.

Wideofilmowanie Warszawa? Skontaktuj się z Nami.

Wideofilmowanie Warszawa

04-331 Warszawa
ul. Pułtuska 12/14

92-302 ŁÓDŹ
ul. Rokicińska 46

+48 501 066 144
+48 501 582 019

e-mail: quatro@quatro.biz.pl